BK Resources  |  MFG #: MSHS-72F1  |  Item #: 475462  |  UPC #: 840653141152
Item: #475462
Technical details
Manufacturer BK Resources
Model Number MSHS-72F1
Manufacturer Part # MSHS-72F1
Faucet Faucet Not Included
Bowl Depth (front to back) 15" - 19" Front-to-back
Style Freestanding
Bowl Height (rim to drain) 8" Deep
Bowl Width (left to right) 20" & Up
Height 44.25"
Width 72"
Depth 19.88"