Perlick RDP12X24 Drip Tray Trough Drop-in 24"W X 12"D
Perlick Corporation  |  MFG #: RDP12X24  |  Item #: 568880
Item: #568880
Technical details
Manufacturer Perlick Corporation
Model Number RDP12X24
Manufacturer Part # RDP12X24
Length 13" - 24"
Material Stainless Steel
Type Drop-in
Width 24"
Depth 12"